Förgylld boett. Emaljerad urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej .Smärre repor. (Diameter 50mm)
850 SEK | 2018-12-07 19:50 |
800 SEK | 2018-12-07 12:42 |
450 SEK | 2018-12-06 20:44 |
400 SEK | 2018-12-06 17:49 |
100 SEK | Startpris |