Armband i förgyllt stål. Urtavla med fläckar, kronan lös, slitage. (Diameter 35mm)
1 300 SEK | 2018-12-06 16:59 |
1 200 SEK | 2018-12-07 16:49 |
100 SEK | 2018-12-05 21:20 |
100 SEK | Startpris |