Förgyllt stålarmband. Slitage, armband med fläckar. (Diameter 20mm)
1 100 SEK | 2018-12-09 11:41 |
1 000 SEK | 2018-12-06 16:58 |
800 SEK | 2018-12-08 23:24 |
500 SEK | 2018-12-07 16:49 |
100 SEK | 2018-12-06 06:29 |
100 SEK | Startpris |