Fanerat i mahogny. Med dekorer i mässing. Fasettslipat glas. Urtavla med slitage. (Höjd 88)
850 SEK | 2018-12-08 19:29 |
800 SEK | 2018-12-08 22:02 |
600 SEK | 2018-12-08 16:17 |
550 SEK | 2018-12-08 15:30 |
300 SEK | 2018-12-06 21:43 |
100 SEK | Startpris |