Mahogny, med svärtade detaljer. Lod, pendel och nyckel finns. Ytslitage, dekorbortfall, fanersprickor. pendelupphängning defekt. (Höjd 132)
1 900 SEK | 2018-12-09 10:29 |
1 800 SEK | 2018-12-08 22:52 |
800 SEK | 2018-12-08 04:29 |
700 SEK | 2018-12-07 16:16 |
100 SEK | Startpris |