Mahogny. Med svartmålade detaljer. Lod, pendel och nyckel finns. Mindre fanerskador. (Höjd 120)
1 400 SEK | 2018-12-08 19:29 |
1 300 SEK | 2018-12-08 23:01 |
700 SEK | 2018-12-07 16:16 |
500 SEK | 2018-12-08 04:29 |
200 SEK | 2018-12-07 17:56 |
100 SEK | Startpris |