Emaljerad urtavla. Förgylld kedja. Glas med repor. (Diameter 45mm)
1 800 SEK | 2018-12-06 16:54 |
1 800 SEK | 2018-12-09 09:03 |
1 600 SEK | 2018-12-08 21:54 |
1 300 SEK | 2018-12-07 18:17 |
900 SEK | 2018-12-07 16:46 |
500 SEK | 2018-12-06 21:33 |
300 SEK | 2018-12-06 21:04 |
100 SEK | Startpris |