Ek med klädsel i skinn och rotting. Modern design, 1960-tal. Danmark. Skador på ryggarnas klädsel, repor, märken.
1 100 SEK | 2018-11-01 22:14 |
1 000 SEK | 2018-11-06 18:15 |
800 SEK | 2018-11-01 18:52 |
500 SEK | 2018-11-01 16:10 |
300 SEK | 2018-10-26 13:40 |
300 SEK | Startpris |