Mahogny. Karl Johan, 1800-talets första hälft. Med lönnfack. Höjd 140, bredd 113 cm. Fanerbortfall, repor, märken.
3 200 SEK | 2018-11-06 18:16 |
3 000 SEK | 2018-11-06 09:40 |
3 000 SEK | 2018-11-06 11:14 |
2 400 SEK | 2018-10-31 22:10 |
2 000 SEK | 2018-10-27 09:39 |
1 400 SEK | 2018-10-29 14:45 |
1 200 SEK | 2018-10-27 18:30 |
1 000 SEK | 2018-10-25 05:52 |
500 SEK | 2018-10-25 18:31 |
300 SEK | 2018-10-24 20:28 |
300 SEK | Startpris |