193. BLÅ STATION, BARSTOLAR, SEX ST

Eloxerad aluminium och förkromad metall. Modern design, 1900-talets senare del. Höjd 86 cm. Bruksslitage, en plastfot saknas.

Varunr 181286

23 Oktober 2018 19:04

Utrop 2000 SEK

1 100 SEK2018-10-12 11:15
1 000 SEK2018-10-23 17:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!