Lackerat trä. Art deco, 1930-tal. Höjd 60, diameter 100 cm. Repor, märken.
3 600 SEK | 2018-10-23 19:03 |
3 400 SEK | 2018-10-23 19:02 |
3 200 SEK | 2018-10-23 19:01 |
1 500 SEK | 2018-10-23 17:00 |
1 100 SEK | 2018-10-23 14:59 |
600 SEK | 2018-10-21 21:27 |
400 SEK | 2018-10-18 15:57 |
300 SEK | 2018-10-14 00:23 |
300 SEK | Startpris |