Riza i delvis förgyllt silver med ryska kontrollstämplar, Dimitrij Ilitj, St Petersburg 1845. Tempera på träpannå. Porträtt av Gudsmodern, Sankt Vladimir, Sankt Elizabeth och martyren Barbara. 22,5x18 cm. Riza med smärre bristningar och märken.
5 500 SEK | 2018-10-09 18:30 |
5 000 SEK | 2018-10-09 18:30 |
3 200 SEK | 2018-10-09 16:36 |
2 400 SEK | 2018-10-06 14:40 |
2 200 SEK | 2018-10-05 20:13 |
1 900 SEK | 2018-09-26 13:19 |
1 700 SEK | 2018-10-02 12:01 |
1 500 SEK | 2018-09-25 16:38 |
350 SEK | 2018-09-26 11:42 |
300 SEK | Startpris |