Färglitografier 70,130/199, sign. Kompositioner med galopphästar. 73x50 cm, 39x27 cm. Ett glas med kantskada. Ej examinerade ur ram.
500 SEK | 2018-10-09 17:30 |
450 SEK | 2018-09-28 11:10 |
400 SEK | 2018-10-08 21:24 |
300 SEK | 2018-09-27 20:20 |
300 SEK | Startpris |