511. LJUSKRONA OCH APPLIQUER, 3 DELAR

Mässing och slipade prismor, empirestil 1900-talets mitt. Ljuskrona med 5 ljusarmar, 5 ljuspunkter. Höjd ca 50, diameter 44 cm. Appliquer för två ljus, en dold ljuspunkt. Höjd 35 cm. Skador, slitage, delar saknas. Auktionsverket garanterar ej funktionen.

Varunr 180456

25 September 2018 20:50

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 200 SEK2018-09-25 20:44
1 200 SEK2018-09-25 20:46
900 SEK2018-09-20 10:05
300 SEK Startpris

Onlineauktion 25 Sept. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!