Silver med genombruten nollgallerkant, insats av blått glas. Stämplade med kattfot och GH, troligen Gustaf Hagström, Stockholm 1795-1809. L 8, H 5,5 cm. Små kantnagg, slitage, gamla lagningar.
2 000 SEK | 2018-09-25 19:49 |
500 SEK | 2018-09-18 00:58 |
350 SEK | 2018-09-21 01:16 |
300 SEK | Startpris |