Ett London, 17/1800-tal samt ett stämplat ASL. Slitage, märken, bristningar. (Diameter 37-42)
400 SEK | 2018-09-30 11:24 |
350 SEK | 2018-09-30 09:59 |
100 SEK | 2018-09-27 22:27 |
100 SEK | Startpris |