Oljemålning på oktagonal duk. Stilleben med blommor och frukter. Signerad och daterad 17. 70x70 cm.
1 500 SEK | 2018-08-28 18:55 |
1 400 SEK | 2018-08-28 15:25 |
1 100 SEK | 2018-08-27 12:23 |
900 SEK | 2018-08-15 16:16 |
800 SEK | 2018-08-24 16:51 |
600 SEK | 2018-08-21 07:14 |
450 SEK | 2018-08-16 08:41 |
300 SEK | Startpris |