168. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-TAL

Oljemålning på duk. Mytologiskt motiv med bl.a. jaktgudinnan Diana. 59x74 cm. Krackeleringar, retuscher och smärre färgbortfall.

Varunr 179031

28 Augusti 2018 18:59

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 10 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 3000 SEK

10 000 SEK2018-08-28 18:57
9 500 SEK2018-08-28 18:56
7 500 SEK2018-08-28 18:52
4 000 SEK2018-08-28 13:06
3 600 SEK2018-08-24 09:01
2 600 SEK2018-08-22 13:33
2 000 SEK2018-08-23 01:59
1 600 SEK2018-08-21 07:13
1 500 SEK2018-08-18 19:18
1 400 SEK2018-08-15 16:16
350 SEK2018-08-15 20:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Augusti 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!