Färglitografi 49/250, sign. Geometrisk dubbelkomposition. Bildmått 71x53 cm. Ej examinerad ur ram.
2 000 SEK | 2018-08-24 11:36 |
1 900 SEK | 2018-08-25 16:09 |
1 100 SEK | 2018-08-23 16:51 |
900 SEK | 2018-08-24 04:23 |
700 SEK | 2018-08-23 01:58 |
450 SEK | 2018-08-22 07:38 |
400 SEK | 2018-08-21 19:13 |
350 SEK | 2018-08-16 20:59 |
300 SEK | 2018-08-15 16:58 |
300 SEK | Startpris |