Furu, med smidesbeslag. Torrsprickor, ytrost, mindre skador och lagningar. (Höjd 30, bredd 65)
550 SEK | 2018-08-19 14:03 |
500 SEK | 2018-08-16 23:20 |
250 SEK | 2018-08-19 10:49 |
100 SEK | Startpris |