284. SALTKAR

Silver. I form av portal. Stämplar i form av orientaliska tecken. Höjd 7,5 cm. Bucklor.

Varunr 178042

3 Juli 2018 19:34

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 400 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 500 SEK

400 SEK2018-06-29 08:57
350 SEK2018-06-28 23:21
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Juli 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!