Bemålat trä. Rokokostil, 18/1900-tal. Höjd 75, bredd 113 cm. Repor, märken, färg- och bronseringsbortfall.
3 400 SEK | 2018-05-22 18:16 |
3 200 SEK | 2018-05-22 15:27 |
2 800 SEK | 2018-05-22 12:52 |
350 SEK | 2018-05-11 22:39 |
350 SEK | 2018-05-16 22:14 |
300 SEK | Startpris |