Bok med textilklädsel. "TEVE-Stolen". Bra Bohag, märkt undertill. 1940/50-tal. Ryggbricka lös i infästningen. Repor, märken.
2 200 SEK | 2018-05-22 18:14 |
2 000 SEK | 2018-05-19 08:07 |
1 300 SEK | 2018-05-22 17:52 |
1 100 SEK | 2018-05-22 00:13 |
900 SEK | 2018-05-09 14:27 |
350 SEK | 2018-05-09 15:04 |
300 SEK | Startpris |