Mahogny och björk med intarsiadekor. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 83, bredd 95 cm. Smärre repor och märken.
1 300 SEK | 2018-05-22 19:22 |
1 200 SEK | 2018-05-22 16:22 |
1 000 SEK | 2018-05-22 08:08 |
400 SEK | 2018-05-20 11:07 |
350 SEK | 2018-05-20 10:30 |
300 SEK | 2018-05-16 22:23 |
300 SEK | Startpris |