Nedplockat på 60-talet, skador, frostskador
3 200 SEK | 2018-05-20 18:53 |
3 000 SEK | 2018-05-20 19:54 |
2 600 SEK | 2018-05-20 18:50 |
1 800 SEK | 2018-05-20 10:14 |
350 SEK | 2018-05-09 22:52 |
100 SEK | 2018-05-08 23:00 |
100 SEK | Startpris |