1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, smuts, höjd exkl. kedja 45 cm
750 SEK | 2018-05-20 18:37 |
700 SEK | 2018-05-20 19:37 |
400 SEK | 2018-05-20 17:22 |
300 SEK | 2018-05-19 17:30 |
175 SEK | 2018-05-15 12:46 |
150 SEK | 2018-05-15 16:34 |
100 SEK | Startpris |