Förgylld mässing. I originaletuier. Repor. (Höjd 3, diameter 6)
600 SEK | 2018-04-29 06:00 |
550 SEK | 2018-04-29 11:54 |
350 SEK | 2018-04-29 08:14 |
250 SEK | 2018-04-27 16:28 |
200 SEK | 2018-04-27 17:12 |
100 SEK | 2018-04-27 13:35 |
100 SEK | Startpris |