Ek. Slitage, mindre fanerskador. (Höjd 35, 39x44)
450 SEK | 2018-04-29 11:47 |
400 SEK | 2018-04-29 11:58 |
300 SEK | 2018-04-28 18:53 |
100 SEK | Startpris |