Väggplatta i stengods med fornnordisk inspirerat reliefmotiv av djur, skepp och figurer i agatslipat silver. Gustavsbergs studio. Signerad Skohg och daterad -75. Märkt med studiohanden. 22,6x47,7 cm.
600 SEK | 2018-03-02 13:02 |
600 SEK | 2018-03-03 22:14 |
350 SEK | 2018-03-02 15:50 |
300 SEK | Startpris |