Vitglaserad. Signerad. Krackeleringar, fläckar. (Höjd 13)
450 SEK | 2018-02-25 12:01 |
400 SEK | 2018-02-25 08:48 |
350 SEK | 2018-02-25 09:49 |
200 SEK | 2018-02-23 17:42 |
150 SEK | 2018-02-22 22:05 |
100 SEK | Startpris |