Glaserat stengods. Med dekor av fjäril. Stämplad. Smärre krackeleringar, upphängning saknas. (23x23)
1 200 SEK | 2018-02-25 07:34 |
1 200 SEK | 2018-02-25 08:41 |
850 SEK | 2018-02-25 00:20 |
800 SEK | 2018-02-25 02:31 |
500 SEK | 2018-02-24 17:14 |
100 SEK | Startpris |