Med svart och förgylld dekor. Ytslitage. (Längd 27)
200 SEK | 2018-02-25 01:11 |
150 SEK | 2018-02-23 16:35 |
100 SEK | 2018-02-22 21:42 |
100 SEK | Startpris |