Med reliefdekor. Krackeleringar, fotnaggar. (Bredd 19)
200 SEK | 2018-02-25 01:11 |
150 SEK | 2018-02-24 13:36 |
100 SEK | 2018-02-24 13:29 |
100 SEK | Startpris |