Bronserat. Skiva i marmor. Dekorskador/sprickor. Skiva med nagg. (Höjd 77, bredd 71)
1 500 SEK | 2018-02-25 12:04 |
1 400 SEK | 2018-02-25 10:51 |
150 SEK | 2018-02-23 13:57 |
100 SEK | Startpris |