Fanerad med teak. Med 6 lådor. Draghandtag av mässing. En låda med fanerskada. Smärre ytslitage. (Höjd 81, bredd 40, djup 25.5)
1 400 SEK | 2018-02-24 13:40 |
1 300 SEK | 2018-02-24 20:07 |
850 SEK | 2018-02-23 19:53 |
700 SEK | 2018-02-23 18:58 |
600 SEK | 2018-02-23 19:42 |
150 SEK | 2018-02-23 15:57 |
100 SEK | Startpris |