Fanerad med mahogny. Fyra lådor. Skrivklaff, med inredning. Nycklar finns. Ytslitage. Enstaka små fanerskador. (Höjd 142, bredd 119, djup 53)
4 600 SEK | 2018-02-25 08:50 |
4 400 SEK | 2018-02-24 23:35 |
2 000 SEK | 2018-02-22 20:58 |
1 700 SEK | 2018-02-24 13:20 |
1 500 SEK | 2018-02-23 17:35 |
500 SEK | 2018-02-23 16:22 |
400 SEK | 2018-02-23 00:55 |
150 SEK | 2018-02-22 20:43 |
100 SEK | 2018-02-22 20:36 |
100 SEK | Startpris |