Med måleri och datering från 1878. Dubbla dörrar. Överdel med hyllplan och skedhylla. Nederdel med hylla. Ben med skador. Torrsprickor, färgslitage. Nyckel finns. (Höjd 206, bredd 104, djup 48.)
2 900 SEK | 2018-02-25 11:50 |
2 800 SEK | 2018-02-25 11:56 |
2 400 SEK | 2018-02-24 17:32 |
2 000 SEK | 2018-02-24 15:34 |
850 SEK | 2018-02-24 13:19 |
200 SEK | 2018-02-24 11:57 |
100 SEK | 2018-02-23 10:03 |
100 SEK | Startpris |