Grönlackade. Lösstoppade dynor. Omärkta. Färgslitage, ytskador. Klädsel med skador. (Höjd 68)
3 600 SEK | 2018-02-25 09:31 |
3 400 SEK | 2018-02-24 12:58 |
1 600 SEK | 2018-02-24 20:05 |
850 SEK | 2018-02-23 23:28 |
200 SEK | 2018-02-22 19:30 |
150 SEK | 2018-02-22 20:49 |
100 SEK | Startpris |