Bruksslitage, en kopp invändigt med repor. (Kopparnas höjd 6, diameter 10)
600 SEK | 2018-02-25 11:40 |
550 SEK | 2018-02-25 11:02 |
500 SEK | 2018-02-24 21:43 |
400 SEK | 2018-02-23 19:50 |
350 SEK | 2018-02-23 11:19 |
300 SEK | 2018-02-23 10:44 |
250 SEK | 2018-02-23 08:15 |
150 SEK | 2018-02-22 23:40 |
100 SEK | 2018-02-22 19:53 |
100 SEK | Startpris |