Skuret och skulpterat trä. Fransk rokokostil, omkring år 1900. Proveniens: Beställd 1899 av spritbolagsdirektör Harald Frithiof Feuk (1838-1920). Repor, märken.
6 500 SEK | 2018-02-13 18:29 |
6 000 SEK | 2018-02-13 18:29 |
4 400 SEK | 2018-02-13 16:54 |
3 600 SEK | 2018-02-13 10:43 |
3 200 SEK | 2018-02-11 18:15 |
2 000 SEK | 2018-02-08 13:57 |
1 200 SEK | 2018-02-06 08:54 |
1 100 SEK | 2018-02-01 18:59 |
400 SEK | 2018-02-05 14:57 |
300 SEK | Startpris |