Valnöt med mässingsbeslag. Rokokostil, 1920/30-tal. Höjd 83, bredd 95 cm. Repor, märken.
2 800 SEK | 2018-02-13 17:51 |
2 600 SEK | 2018-02-13 18:06 |
1 600 SEK | 2018-02-08 13:58 |
1 500 SEK | 2018-02-12 11:49 |
1 000 SEK | 2018-02-07 06:32 |
300 SEK | 2018-02-01 15:50 |
300 SEK | Startpris |