Bok med klädsel i vitt skinn och canvas. "Pernilla". Brännmärkt Bruno Mathsson by Dux. Repor, märken, läder något krackelerat.
3 600 SEK | 2018-02-13 18:26 |
3 400 SEK | 2018-02-01 08:36 |
2 400 SEK | 2018-02-12 14:28 |
2 000 SEK | 2018-02-08 13:34 |
450 SEK | 2018-02-05 13:52 |
350 SEK | 2018-02-04 23:21 |
300 SEK | Startpris |