78. BRUNO MATHSSON, FÅTÖLJ

Bok med klädsel i vitt skinn och canvas. "Pernilla". Brännmärkt Bruno Mathsson by Dux. Repor, märken, läder något krackelerat.

Varunr 171940

13 Februari 2018 18:28

Utrop 4000 SEK

3 600 SEK2018-02-13 18:26
3 400 SEK2018-02-01 08:36
2 400 SEK2018-02-12 14:28
2 000 SEK2018-02-08 13:34
450 SEK2018-02-05 13:52
350 SEK2018-02-04 23:21
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!