Platina. Oktagonal fattning med en trappslipad djupgrön smaragd ca 6,5x6 mm. Signerad Wiwen Nilsson, Lund 1968. 4,8 gram. Storlek 17 mm. Smårepor, stenen med smärre/obetydlig nagg.
30 000 SEK | 2018-02-13 13:25 |
28 000 SEK | 2018-02-13 17:42 |
11 000 SEK | 2018-02-13 16:59 |
8 500 SEK | 2018-02-13 10:55 |
8 000 SEK | 2018-02-12 23:22 |
7 000 SEK | 2018-01-31 08:56 |
6 500 SEK | 2018-02-04 08:13 |
4 000 SEK | 2018-02-01 21:13 |
3 000 SEK | 2018-02-01 00:52 |
500 SEK | 2018-01-31 11:58 |
300 SEK | Startpris |