18K vitguld med en cabochonslipad gråtonad sten, sannolikt månstenskattöga 21x17 mm. Signerad Wiwen Nilsson, Lund 1958. Vikt ca 16,5 gram. Storlek 17,25 mm. Medföljer ett äldre, ej tillhörande, etui. Smårepor.
44 000 SEK | 2018-02-13 17:10 |
42 000 SEK | 2018-02-13 15:26 |
5 000 SEK | 2018-02-09 15:14 |
4 800 SEK | 2018-01-31 08:56 |
2 400 SEK | 2018-02-02 14:50 |
2 000 SEK | 2018-02-01 21:20 |
500 SEK | 2018-01-31 11:57 |
300 SEK | Startpris |