18K vitguld. Halvallians med fyra briljantslipade diamanter, totalt 0,29 ct, samt tre rubiner, totalt 0,25 ct. Vikter enligt gravyr. Göteborg 1985. Vikt ca 5,4 gram. Storlek 17 mm. Gravyr, rubinerna med visst slitage på fasettkanterna, skenan med smårepor.
3 000 SEK | 2018-02-13 18:33 |
2 800 SEK | 2018-02-12 21:15 |
2 200 SEK | 2018-02-02 14:20 |
300 SEK | Startpris |