Skinn. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Smärre repor och märken.
1 800 SEK | 2018-02-13 18:47 |
1 700 SEK | 2018-02-13 18:06 |
1 500 SEK | 2018-02-13 16:56 |
1 300 SEK | 2018-02-13 18:02 |
1 100 SEK | 2018-02-12 18:09 |
1 000 SEK | 2018-02-08 18:05 |
700 SEK | 2018-02-06 14:52 |
350 SEK | 2018-02-08 13:35 |
300 SEK | Startpris |