148. SPEGELBYRÅ

Bemålat trä. Jugend, 1900-talets första del. Höjd 170, bredd 100 cm. Repor, märken, senare bemålning.

Varunr 172012

13 Februari 2018 18:49

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!