Teak med klädsel i svart skinn. "Sälen". Etikettmärkt OPE. Klädsel med repor och bruksslitage, torkad stoppning. Förstärkning i bottnen.
32 000 SEK | 2018-02-11 16:25 |
30 000 SEK | 2018-02-13 12:15 |
22 000 SEK | 2018-02-10 10:49 |
19 000 SEK | 2018-02-01 15:25 |
17 000 SEK | 2018-02-07 16:26 |
10 000 SEK | 2018-02-06 18:18 |
3 000 SEK | 2018-02-05 22:00 |
2 000 SEK | 2018-02-03 17:23 |
1 500 SEK | 2018-02-01 21:26 |
300 SEK | Startpris |