Teak på stålben. "AT-34", 1950/60-tal. Brännmärkt undertill: Fabrikat Andreas Tuck, arkitekt Hans J Wegner. Höjd 50, skivan 50x52 cm. Klaffen med lagning. Repor, märken.
Referens: se Mobilia nr 47-48 juni-juli 1959 s 33.
24 000 SEK | 2018-02-08 14:31 |
22 000 SEK | 2018-02-09 11:31 |
15 000 SEK | 2018-02-08 14:04 |
12 000 SEK | 2018-02-08 13:53 |
3 600 SEK | 2018-02-08 08:44 |
3 000 SEK | 2018-02-07 14:45 |
2 800 SEK | 2018-02-06 23:03 |
2 600 SEK | 2018-02-06 22:39 |
2 400 SEK | 2018-02-06 21:17 |
1 100 SEK | 2018-02-04 00:45 |
1 000 SEK | 2018-02-01 21:25 |
700 SEK | 2018-02-03 13:07 |
500 SEK | 2018-02-01 19:26 |
300 SEK | Startpris |