140. HANS J WEGNER, KUBFORMAT BARSKÅP

Teak på stålben. "AT-34", 1950/60-tal. Brännmärkt undertill: Fabrikat Andreas Tuck, arkitekt Hans J Wegner. Höjd 50, skivan 50x52 cm. Klaffen med lagning. Repor, märken.
Referens: se Mobilia nr 47-48 juni-juli 1959 s 33.

Varunr 172004

13 Februari 2018 18:47

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 24 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 15000-20000 SEK

24 000 SEK2018-02-08 14:31
22 000 SEK2018-02-09 11:31
15 000 SEK2018-02-08 14:04
12 000 SEK2018-02-08 13:53
3 600 SEK2018-02-08 08:44
3 000 SEK2018-02-07 14:45
2 800 SEK2018-02-06 23:03
2 600 SEK2018-02-06 22:39
2 400 SEK2018-02-06 21:17
1 100 SEK2018-02-04 00:45
1 000 SEK2018-02-01 21:25
700 SEK2018-02-03 13:07
500 SEK2018-02-01 19:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!