92. AXEL KANDELL, KARMSTOLAR, SEX ST

Bok med skinnklädsel. Gemla. Stämplade undertill. Repor, märken.

Varunr 171431

30 Januari 2018 18:31

Utrop 2000 SEK

1 100 SEK2018-01-17 15:35
1 000 SEK2018-01-22 10:00
800 SEK2018-01-18 19:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Jan. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!